Yardım

Sitemize giriş yapan değerli misafirler öncelikle sinemangoo1.com ailesi olarak sizleri aramızda görmekten çok mutluyuz. Öncelikle sitemizde bulunan katagorileri ve sitemizde karşılaşacağınız etkinlikleri sizlere tanıtmak istiyoruz.
Katagoriler :   
Sitemizde ki filmlerin hangi tür film olduğunu gösteren katagoriler bulunmaktadır. Sitemizdeki katagoriler bölümü ise sitenin sağında gördüğünüz bir kaç örnek vermek gerekirse; Aksiyon, Macera, Hint Filmleri, Dram, Korku gibi daha bir çok katagori ile karşılaşacaksınız. Arzu ettiğiniz film türüne tıklayarak istediğiniz katagoride bulunan filmlerin listesini önünüze getirmiş olursunuz. Ayrıca daha bir çok yeni katagoride gün geçtikçe sinemangoo1.com ailesi tarafından saptanarak açılacaktır. Hd Film izlemenin adresi olarak en iyi filmleri yüklemeye devam edeceğiz.

Oyuncular : 
İzlediğiniz Film sayfasının alt kısımlarında filmin oyuncularının profilleri mevcuttur. Bu profiller ile bu oyuncuların bilgileri ve daha önce oynamış oldukları filmlerede ayrıca ulaşabilirsiniz. Sitenin ana sayfasının alt kısımlarında da oyuncu profillerinin olduğu bir bölüme ulaşabilirsiniz.

Haberler :
Sitemizde film ve oyuncu bilgileri ve paylaşımlarının yanı sıra çeşitli haber paylaşımları ve bilgilendirme haberleriylede karşılaşacaksınız.